Spojujeme síly se Školou poznávání

12.12.2019

Rádi bychom vás informovali, že jsme se spojili s nově vzniklou (a v Praze první) laboratorní školou Poznávání. Společně vytváříme inovativní základní školu, jejímž cílem je nabízet vzdělávací alternativu nejen na Praze 3. Novinkou je také to, že v důsledku tohoto spojení jsme byli zapsáni do rejstříku škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Sdílené hodnoty i podobné principy práce s dětmi nás dovedly k tomu, že společně dokážeme více a budeme s to nabídnout opravdu kvalitní vzdělávací koncept se silnou personální základnou. Proto jsme se spojili a rozhodli se, že naše škola ponese název Základní škola Poznávání. Spolu růst se transformuje do vzdělávacího centra a bude organizovat aktivity neformálního vzdělávání a metodické podpory, mimo jiné i pro ZŠ Poznávání, uvedl ke spojení Martin Šimáček, ředitel Spolu růst.

Pro děti se tímto spojením nic nemění. Škola plynule navazuje na předešlou práci, kdy jejím hlavním cílem je podporovat děti v růstu, rozvíjet jejich potenciál a mít tak děti motivované dále se vzdělávat a šťastné.